11. Jun 2021

Kongelig Norsk Seilforening

Resultater

Gratulerer alle sammen. Premieutdeling blir i august

Fullstendig resultatliste finner du her

IF:
1. Madeleine med Robert Bay og Kristen Thorp, Frognerkilen Seilforening Av. 1860
2. Rosie med Arild Hvattum, Henrik Lunden og Nikolai Gerrard, Frognerkilen Seilforening Av. 1860
3. Steinar Mollan, Frode Stenstrøm og Sondre Kværne Hansen, Ullern SF

Express
1. DivertaX med Jonas Alexander Sørlie og Erik Woo Nøren, Nesodden SF
2. Powerplay med Henrik Sjøl Christensen og Pål Terje Christensen, Asker SF
3. Pinta med Harald Rolfsen, Trond Ramstad og Elle Ramstad, Frognerkilen SF. AV 1860

NOR-Rating u/Spinnaker 1
1. Uro med Tryggve Spilde, Torstein Zahl, Fredrik Sørensen og Liv Simonsen, Bærum SF
2. Clupea med Hans Hauglund, Jan Ingar Rosted og Jo Laaveg, Horten SF
3. Rån med Nils Kristian Raddum, Jon Kveseth og Jan Olav Antonsen, KNS

NOR-Rating u/Spinnaker 2
1. Que Vadis V med Finn Erik Bjerke, Phillip Østli Andreassen, Francis Gautneb, Karl Petter Hjellen og Jonathan Sandaker, KNS2. Liverin med Jan Iverin og Haakon Rui, Holmestrand SF
3. Brisen III med Fred-Johan Pettersen, Erling Mytting, Peter Faarlund og Maria Erenskjold, Bundefjorden SF

NOR-Rating 1
1. Halvor Schøyen, Rune Tønnessen, Helene Sætersdal og Fredrik Høyvik, Tønsberg SF
2. Consensus med Harald, Halvor og Kathrine Hamran og Andreas Hole, Kragerø SF
3. Granville Express med Birger Lie, Christopher Andersen og Mikkel Østby, Bundefjorden SF

NOR-Rating 2
1. Lucky Lady II med Morten Lycke, Ivar Lycke, Paul Skrede og Frank Bruarøy, Bærum SF
2. Mulen med Henning Carlsen, Finn Gustav Skofteland, Morten Hellum og Birger Christoffersen, Bærum SF.
3. Betty Boop med Morten Christensen, Jarle Bjørn Hansen, Leif Martin Kirknes og Bjørn Saltvik, Skøyen SF

NOR-Rating 3
1. Foxy Siss med Nils, Alexander og Anders Klippenberg og Martin Hylen Ranhoff, KNS
2. Aurora med Jon Rysst, Sondre Holvik, Lars Rysst, Sverre Dahl og Rune Rønvik, Bærum SF
3. Xarabi med Hans Ellingsen, Eivind Sørlie, Sverre Petlund og Jeppe Düring, KNS

NOR-Rating 5
1. Friskus VI med Frode Brattum, Vegard Brattum, Anthon Zeiner, Martin Fagerlund og Vidar Lutnæs, Asker SF
2. Bjørnstjerne med Christian Hall, Trygve Sundby Hall, Gisle Ellingsgard, Ketil Haaheim-Simonsen og Geir Simonsen, KNS
3. LUPI med Bjørn Børresen, Louisa Børresen, Thea Schaanning Forsberg og Lars Halvorsen, Bærum SF

NOR-Rating 6
1. Sons of Hurricanes med Jon Sverre Hoiden, Sakarias Middelthon, Gro Næss, Konrad Nøkleby og Gunder Valle, Bundefjorden SF
2. Magic med Aasmud Drolsum, Ole Aabye, Erik Kristiansen, Ketil Rekaa og Olaf Christensen, Bundefjordens SF
3. Stær med Kjell U. Sandvig, Tone Wille, Kaja Sandvig og Anders Frostrud, Bærum SF

NOR-Rating 7
1. Game – Calle Andersen, Espen Guttormsen, Cathrine Andersen, Sverre Tangerud og Lars Landmark, Asker SF
2. Proxflyer med Lars Reidulff, Petter Muren, Andreas Myrvold, Nils Melsom Kristiansen, Henrik Terjesen og Mathias Mollatt, Asker SF
3. Too Bonita med Knut G. Heje, Jonathan Hogg Stig Engelhart, Pål Berntsen og Peder Berntsen, KNS

NOR-Rating 0
1. Namu med Lars Aage Gade-Sørensen, Camilla Bruseland og Camilla Sandstrand, Sarpsborg SF
2. Lena V med Knut Reidulff, Torstein Mellingen, Martin Ameral Halseide og Håvard Katle Fjon
3. Mira med Lars Rune og Tore Bjørn Hartveit, Bærum SF

Tur m/Spinnaker 1
1. Hedy Lamarr med Henrik Skreslet, Sindre Lindstad og Svein Aril Sande, Åsgårdstrand SF
2. Asmira med Harald Skinnemoen, Steffen Skaug og Tom Steidel, Drammens SF

Tur m/Spinnaker 2
1. Solgang II med Trygve Bergsland, Lisabeth Viljugrein og Espen Glad, KNS
2. Anticoma med Knut Lind og Finn Louis Engelsen, Bergens SF
3. Braveheart med Lars Petter Swensen, Kjetil Swensen, Martin Rostrup og Carsten Ravn, KNS

NOR-Rating Doublehanded 1

1. Con Moto med John Bjørn Fossdal og Ottar Bue, Åsgårdstrand SF
2. Sinbad med Bjørn Hansen og Ole Christian Wasenden, Bærum SF
3. Exciter med Oddvar Eide og Sylvi Maygrethe Sanberg, Hurum SF

NOR-Rating Doublehanded 2
1. Helene med Per Bøymo og Peer Moberg, Bundefjorden SF
2. Aktiv mot Kreft – Stefan Midteide og Lasse, KNS
3. Brunhildur med Sindre Bakke og Øystein Martinius Aas Holmstvedt, Bundefjorden SF

NOR-Rating Doublehanded 3
1. Jakobine med Yngve og Asbjørn Lønmo, Hurum SF
2. Sophie Elise med Steffen Skjønberg og Richard Karlsen, Bærum SF
3. Redline med Erik og Andreas Lawson, Frognerkilen Seilforening. Av 1860

NOR-Rating Doublehanded 5
1. Hyrrokin med Sigmund Andre Herzberg og Tim Sandberg, Oslofjorden SF
2. Pura Vida med Carl Hjalmar Knap og Endre Bjørnsen, Asker SF
3. Morild med Olav Mork og Børre Søraas-Sæther, Nesodden SF

NOR-Rating Doublehanded 6
1. Zorro med Thomas Robberstad og Per Haugen, Stavanger SF
2. Off Course med Marius Loeken og Truls Haug, Røyken SF
3. Mika med Harald og Christine Walder, Bærum SF

Tur u/Spinnaker 1
1. Vikette med John Slåstad, Paul Erik Risberg og Per Morten, Fredrikstad SF
2. Ian Allan, Magdalena Kempa og Stephanie Delacroix, Tønsberg SF
3. Step by Step med Audun Rekdal, Kristian Bjerkan og Fredrik Hartvikøy, Asker SF

Tur u/Spinnaker 2
1. Otilia med Adrian Hessel-Rütter, Vincent Lendvay og Daniel Hessel-Rütter, Frognerkilen Seilforening. Av 1860
2. Tigergutt med Ragnar Fjoran, Markus Erlandsen, Andreas Erlandsen og Simen Rishovd, KNS
3. Kjæresten vår med Kristian Aslaksrud, Jonny Brendengen, Frank Nyborg og Espen Johansen, Soon SF

Tur u/Spinnaker 3:
1. Zest med Morten Nordvold, Andre Placht, Petter Johansen og Erik Hoftun, Frognerkilen Seilforening. Av 1860
2. KiCaNaDa med Kim Lie, Magne Ravn Ottesen, Jonas Stavran Aas, Johnny Sundnes, Hallvard DeBruyn, Bundefjorden SF
3. Janie Runaway II med Anthony Wagstaff, Alexander Wagstaff, Ludvig Danielsen, Frode Mauroy og Martin Mauroy, KNS

Singlehanded
1. Feelgood med Christer Lie, Bærum SF
2. Saga med Ulrik Sandvig Bærum SF
3. Lady Stardust med Mikael Khei, Sarpsborg SF

11:mod
1. WaterGate med Erlend Munkeby, Olav Dahle, Gunnleik Smedstad og Gunnar Bjerke Osen, KNS

Flerskrog
1. Sjaman med Jan Kristian Vedeler og Øyvind Nilsson, Tønsbergs SF
2. Ruffen med Øyvind Degnes, Line Rødseth, Ola Degnes og Anne Kathrine Guttormsen

Til start

0

Dager

0

Timer

0

Minuter

0

Sekunder

Posisjon målgang

N

59.2675699

Ø

10.4075608